Перевести Новые троллейбусы «Дніпро» спровоцировали коррупционный скандал в Запорожэлектротрансе Нові тролейбуси «Дніпро» спровокували корупційний скандал в Запоріжелектротрансі

Червень 13, 2016

Співробітники запорізького тролейбусного парку №1, що знаходиться на Південному шосе, вимагають звільнити директора парку Ігоря Клименка. Керівництво загрузло в корупції, а працівників не вважають навіть за людей.

До редакції «Акценту» надійшов лист співробітників першого тролейбусного парку, в якому вони звинувачують директора їх парку в корупції і в грубому і неадекватний стилі спілкування з персоналом. У спілкуванні з нашим кореспондентом водії тролейбусів відзначили, що проблеми були давно, але останні події просто переповнили чашу їх терпіння. В кінці минулого року в парк надійшли нові тролейбуси «Дніпро-103» (білі машини, спільного виробництва МАЗ і ЮМЗ, переважно використовуються на маршруті №3 – прим. Авт.). Водіям, закріпленим за новими тролейбусами, через заступника директора парку Поліщук І.А. було заявлено про необхідність передачі грошових коштів керівництву. Надалі водіям також було настійно рекомендовано проводити ремонт коліс «Дніпро» за власні гроші (див. фото чеків). Виявилося, що в парку немає умов для ремонту і технічного облуговування нових моделей тролейбусів, в тому числі не працював верстат для бортування коліс. Внаслідок чого – співробітникам настійно рекомендувалося знімати скати і самостійно звертатися на найближчу СТО та там проводити ремонт пошкоджених скатів за особисті гроші.

IMG_20160610_103113 (1)

На співробітників виявлявся тиск за порушення фінансової дисципліни. Останньою краплею терпіння одного з водіїв, які ініціювали лист, стало те, що його вирішили зняти з маршруту через невиконання плану з продажу квитків, хоча звітний місяць ще не був завершений. Також він відмовився проводити ремонт скатів за власні кошти (ремонт одного колеса в середньому обходиться в 300-400 грн).

IMG_20160531_170705 IMG_20160531_170739 IMG_20160531_170827-1

Крім того, слід зазначити, співробітники стверджують на неприпустимий стиль спілкування директора парку Ігоря Клименка, використанні нецензурних слів, образу честі та гідності співробітників, що значно погіршує моральний мікроклімат в колективі.
Зі своєю проблемою незадоволені співробітники парку звернулися до директора «Запоріжелектротрансу» Юрія Папача.
«Акцент» зустрівся з Юрієм Володимировичем. Ось як прокоментував ситуацію, що склалася директор «Запорожелеткротранса»:

«До мене звернулася ініціативна група з першого парку, в основному це водії нових тролейбусів Дніпро, за фактом конфлікту з керівником парку. Хочу зазначити, що це не всі співробітники парку, а тільки деяка частина. Виклали своє бачення проблеми, принесли лист (всього підписів під ним 35 – прим. Авт.). Дуже неприємна ситуація вийшла, що і говорити. Я призначив перевірку, у нас зараз за даним випадком працює наш внутрішній антикорупційний відділ. Остаточні результати будуть на наступному тижні (розмова відбулася 8 червня), але вже можна говорити, що частина фактів підтвердилися. У парку таки не працював верстат для бортирування коліс. Також підтвердилося, що співробітники самостійно за свої гроші ремонтували скати на тролейбуси. Своїм рішенням я поки що скасував усі внутрішні розпорядження Ігоря Клименка про переведення водіїв з одних тролейбусів на інші. Що стосується хабарів і «подарунків» за право працювати на «Дніпро» – то тут доказів поки немає, але самі розумієте, диму без вогню теж не буває. З приводу стилю спілкування Ігоря Миколайовича, я знаю, спілкувався з ним неодноразово з цього приводу. Будемо ще працювати. В цьому полягає значна частина проблеми. Якщо налагодити конструктивний діалог і взаєморозуміння – то всі питання можна вирішити. Чи будуть кадрові рішення – це залежить від багатьох факторів. Потрібно дочекатися закінчення роботи антикорупційного відділу »

Поспілкувався «Акцент» і зі скандальним Ігорем Клименко. Кабінет директора в парку виглядає дуже скромно, але чисто. Відчувається, що приміщення давно не бачило ремонту. На тлі «совдепівськіх» меблів особняком лиш виглядає «iPhone» директора …

IMG_20160609_143055-1024x576

За словами Ігоря Клименка в листі написана неправда і ніяких доказів його протиправної діяльності немає. Як вважає керівник парку, конфлікт виник через те, що Запороелектротранс вирішив проводити ротацію водіїв на нових тролейбусах (див. фото протоколу).

Ми хотіли створити живу конкуренцію. Хто більше плану зробить, той і працює. Це не сподобалося водієві Бессарабу (один з ініціаторів листа, при. Авт.). Вони просто втрачають ліві гроші – Ігор Клименко.
За словами Ігоря Клименка на нових тролейбусах і вигідних маршрутах «ліва» виручка у водія може досягати 200 грн в день, в той час як на стареньких ЗІУ – «всього» 50.

Що стосується ремонту коліс за свій рахунок, то тут Ігор Клименко також відхрещується від своєї участі – «Я не змушував робити їх ремонт. Це їхня особиста ініціатива. Якщо вони простоюють, то втрачають ті самі ліві гроші. Ось і вся причина ». Заперечує свою причетність директор і до питання «вхідного квитка» в кабіну водія «Дніпра» – «Водії говорять передавали, начальник маршруту говорить теж передавав далі, але заступник директора парку заявляє, що вона нічого не брала».

IMG_20160609_134723-738x1024

Також Ігор Клименко зазначив, що у нього немає упередженого ставлення ні до кого зі співробітників і водіїв парку, і зазначає, що всі питання можна вирішувати шляхом переговорів.

В подальшому спілкуванні, ряд співробітників парку висловили свої побоювання, що «цапом-відбувайлом» у питаннях хабарів зроблять якраз начальника маршруту, грамотного і шанованого всередині колективу фахівця. Саме на ньому обривається «ланцюжок» хабарів …

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *