Луценко упіймав чергових хабарників з Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Загребельного та Вержихівського

Червень 24, 2016

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України, співробітниками Служби безпеки України викрито злочинну діяльність трьох службових осіб Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України на території м. Києва.

Встановлено, що службові особи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи за попередньою змовою, упродовж квітня-червня 2016 року систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду від суб’єктів господарювання за надання позитивних висновків якості продукції. За вказаний період посадовцями одержано близько 300 тис грн неправомірної вигоди.

Вищевказані державні службовці затримані в порядку ст.208 КПК України, грошові кошти (предмет неправомірної вигоди) вилучені.

Дії затриманих кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

На даний час вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів та проводиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Натомість, як повідомив нашому виданню  екс- прес-секретар  Держветфітослужби  України (2006-2015 рр.)  Анатолій  Осадчий.

23 червня 2016 р.  під  час проведення  оперативних заходів ГП та СБУ України були  затримані директор  Державного науково-дослідного  інституту  з лабораторної   діагностики  та ветсанекспертизи Володимир Загребельний та заступник Голови ДежветфітослужбиУкраїни Олександр Вержихівський.

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *