Договірні тендери: МКП “Основаніє” у змові з ТОВ “Ліфтовик”

Липень 26, 2016

Слідчі підозрюють МКП “Основаніє” та ТОВ “Ліфтовик” у змові при проведенні торгів та подальшому завищення вартості робіт під час ремонту та обслуговуванні ліфтів.

За матеріалами справи: Хортицького районного суду від 18 липня, посадові особи МКП “Основаніє” впродовж 2014-2016 років провели ряд конкурсних торгів та за попередньою змовою визнали фірм-переможців, з якими у подальшому уклали договори на технічне обслуговування і ремонт ліфтів.

У грудні 2014 року МКП “Основаніє” та ТОВ “Ліфтовик” уклали угоду з технічного обслуговування та ремонту ліфтів Хортицького та Правобережного територіального відділень.  Аналогічний контракт був підписаний і у січні 2016 року.

Дана фірма кожного місяця надавала “Основанію” акти виконаних робіт, де завищувала обсяги та затрати на виконання робіт, деякі роботи взагалі не виконувалися, частково через відсутність необхідної кількості кваліфікованих співробітників. До речі, наявні співробітники взагалі офіційно не були працевлаштовані.

Виходячи з вище наданої інформації, слідчі клопотали про доступ до документів МПК “Основаніє” щодо співпраці з фірмою “Ліфтовик”.

ТОВ “Ліфтовик” належить Миколі Ахіньку, Лідії Красницькій, Олександру Пархомчуку  та Юрію Дідюку.
Їм також належить ТОВ “КП Ліфт”. Ця фірма і, зокрема Олександр Прахомчук, фігурували у справі щодо отримання хабарів вже колишнім директором “Основанія” Сергієм Бугрімом.

Впродовж 2014-2016 років “Ліфтовик” виграв підрядів від “Основанія” на 10,7 млн. грн.

“КП Ліфт” та МКП “Основаніє” у 2013 році уклали угоду на технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспечерських систем 1,8 млн. грн. Окрім цього, “КП Ліфт” у 2011 році виграло підряд на роботи з ліфтами вартістю 848 тис. грн від КП “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №8”.

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *