У Запоріжжі зникло кримінальне провадження справи Кожешкурт

Серпень 10, 2016

Протягом березня – липня 2016 року Кожешкурт неодноразово зверталася до органу слідства Шевченківського відділення Ленінського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області з проханням провести процесуальні, слідчі дії у кримінальному виробництві за фактом вбивства її дочки Настасії, проте всі звернення залишені слідчим без задоволення.
27 липня Вікторія Кожешкурт звернулася до слідчого Шевченківського відділення Ленінського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Каленюк Д.Г. надати можливість ознайомитися з кримінальним провадженням. Проте до 3 серпня такої можливості не було надано. Тому Вікторія подала скаргу на бездіяльність слідчого – Каленюк Д.Г.
5 серпня 2016 року під час судового засідання слідчим Каленюк Д.Г. було представлено лист про направлення 8 липня 2016р. кримінального провадження в обласне бюро СМЕ. У зв’язку з цим суддя Артемова Л.Г. рекомендувала Вікторії надати заяву про залишення скарги без розгляду, як вона і вчинила.

А 8 серпня 2016 року Вікторія звернулася в обласного бюро СМЕ. Однак керівник відділу комісійної експертизи Голубович А.Л. відповів що кримінальне провадження  до них не надходило!
Виникає чимало запитань:
– Як і куди пропало кримінальне провадження за фактом вбивства дочки Кожешкурт?
– Кому це вигідно і хто стоїть за цим свавіллям?
Мало того що факти бездіяльності слідчого Каленюк Д.Г. Шевченківського відділення Ленінського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області підтверджуються неодноразовими відповідями Головного слідчого управління Нацполіціі України та слідчим управлінням ГУ НП України в Запорізькій області, так ще й пропало кримінальне провадження!
Прошу обласну прокуратуру, Головне управління Нацполіціі України та Управління внутрішньої безпеки в Запорізькій області (куди звернулася Вікторія Кожешкурт 9 серпня 2016р.) Надати допомогу в розшуку кримінального провадження за фактом вбивства дочки Настасії (ст.115 ч.2. П.2 КК України) з метою вжиття відповідних заходів щодо осіб, які здійснили цей злочин.

 

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *