Антикорупційна комісія при Запорізькій ОДА зробила перевірку КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР на предмет наявності масштабної корупції

11 Серпня, 2016

Нещодавно відбулася перевірка КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР на предмет наявності масштабної корупції.

З метою виявлення неправомірних дій до  КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР було направлено 2 пацієнти. Вся інформація базувалася на фактичних витратах пацієнтів під час перебування на лікуванні, та на матеріалах системного опитування  інших пацієнтів лікарні.

Під час перевірки було виявлено наступне.

Відділення відновного лікування та реабіліації, завідуюча відділенням – Кулюпіна Тетяна Павлівна.

Вартість послуг за один сеанс:

  • Підводне витягування хребта в басейні – 50 гривень;
  • Ванни – 50 гривень;
  • Міотон ( для хворих з паралічами і парезмами) – 50 гривень;
  • БРС (біорезонансна стимуляція) – 50 гривень;
  • Різні електропроцедури ( ультразвук, лазеротерапія і т.д.) – від 20 до 30 гривень за один сеанс.

Збір коштів здійснюється безпосередньо у самому відділенні.

Центр алергології та клінічної імунології, завідуюча відділенням – Каргальська Наталія Іванівна. Треба зазначити, що комплекс алергологіного теста становить приблизно 5 тисяч гривень. Крім того, послуги алергопробів, що до речі були закуплені за державні кошти, надаються пацієнтам не безкоштовно.

Клініко – діагностична лабораторія, завідуюча лабораторією – Пуха Ірина Петрівна. Здійснюють платні лабораторні дослідження, використовуючи розхідні матеріали, закуплені за бюджетні кошти.

Також відомо, що усі пацієнти  зобов’язані укласти договір страхування з ПрАТ  «СК «САТІС», інакше госпіталізації та лікування хворих не здійсниться.

Фірма «Медімпекс» здійснує закупівлю розхідних матеріалівта медикаментів у всі хірургічні відділення за явно завищеними цінами.

Крім того, пацієнтам нав’язується аптеки, що заходяться в приміщенні КУ  «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР.

Треба зазначити, що всі вищезазначені платежі стягуються неофіційно і згідно з законодавством України є правопорушенням. Подібна діяльність не забезпечує країну належним рівнем надання якісних медичних послуг.

Антикорупційна комісія при Запорізькій ОДА не має права підміняти правоохоронні органи в реалізації їх повноважень. Проте у рамках своєї компетенції комісія рекомендує вжити негайних заходів з метою припинення корупційних зловживань в КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР, встановити винних та притягнути до відповідальності.

SCAN0001-727x1024 SCAN0002-727x1024 SCAN0003-727x1024

Категорії: Запоріжжя

Один коментар до “Антикорупційна комісія при Запорізькій ОДА зробила перевірку КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР на предмет наявності масштабної корупції”

  1. Мари :

    И что было предпринято?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *