Колишній начальник комунального підприємства «Управління капітального будівництва» завдав збитків місцевому бюджету

Серпень 30, 2016

Запорізька місцева прокуратура №2 повідомила про підозру колишнього начальника комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Запорізької міської ради.

Під час досудового розслідування було встановлено, що начальник КП «УКС» упродовж 2012-2013 років підписав дві додаткові угоди з підприємством.  Дане підприємство виграло тендер щодо закупівлі послуг по об’єкту «Реконструкція Палацу спорту «Юність» в м.Запоріжжя», якими змінено істотні умови договору про закупівлю послуг та фактично збільшено вартість окремих одиниць обладнання, в наслідок чого із місцевого бюджету міста товариству надлишково перераховали грошові кошти у розмірі 2 156 тис.грн.

Даною діяльністю начальник одного з найбільших комунальних підприємств міста вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.364 КК України – зловживання службовим становищем. Тобто умисне використання службового становища всупереч інтересам служби, яке завдало тяжких наслідків державним інтересам.

Відповідальність за даний злочин передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *