Кожешкурт звертається до Генпрокурора зі скаргою на слідчих Запоріжжя

Серпень 31, 2016

Запоріжанка Вікторія Кожешкурт звернулася до Генпрокурора Юрія Луценка зі скаргою на свавілля з боку керівників органів внутрішніх справ і поліції, які не розслідують вбивство її дочки.

Вікторія Кожешурт – мати п’ятьох дітей. Нещодавно вона втратила семирічну доньку. Жінка вважає, що її вбили. Адже перед цим були погрози на її адресу, її машину обливали кислотою.

Вікторія заявляє, що начальник обласної кримінальної поліції у справах неповнолітніх Сердюк В. І. і начальник служби у справах дітей Запорізької міськради Сиворакша Н.С. переслідують її сім’ю і навіть намагалися відібрати у неї дітей.

Текст звернення до Юрія Луценка, без вказівки особистих даних Вікторії Кожешут, наведено нижче.

 

Генеральному прокурору України

Луценко Ю.В.

Міністру внутрішніх справ України

Авакову А.Б.

Кожешкурт Вікторії Валентинівни,

адреса: м. Запоріжжя, вул….

 

Шановні панове!

 Змушена звертатися  таким чином  так як на прийом  особисто потрапити неможливо, а звернутися  до Вас змусило цілковите свавілля  керівників органів внутрішніх справ та поліції у м.Запоріжжі.

Так сталося що я взяла під опіку 5 діток. З незрозумілих причин начальник обласної кримінальної міліції у справах неповнолітніх Сердюк В. І. та начальник служби у справах дітей Запорізької міськради  Сиворакша  Н.С. з червня 2015 р. почали цькувати  мою родину. Під різними сценаріями вони намагалися, без всяких на те підстав, забрати у мене дітей.  В результаті незліченної безлічі проведених перевірок протягом року жоден факт не знайшов свого підтвердження!

Результат протистояння виявився плачевний – під час прийому у в. о. голови облдержадміністрації Бриля К. І. (який гарантував захист і безпеку нашої сім’ї), вбивають мою 7-річну доньку.

Повторюється система подій – як куди я звертаюся за захистом – відразу слід помста.

Одночасно, з липня 2015р. за квітень  2016р. чинився психологічний тиск на мене – це надходили погрози на мою адресу, та знищення в серпні 2015року мого автомобіля (спочатку розбивають, потім обливають кислотою). Всі факти погроз і знищення автомобіля зафіксовані, однак не по жодному факту неодноразових погроз і псування мого майна (автомобіля) протягом восьми місяців не було відкрито жодного кримінального провадження та не проведено розслідування.

На протязі березня – серпня  2016 року я неодноразово зверталася до органу слідства ГУНП в Запорізькій області щодо здійснення процесуальних, слідчих дій по кримінальному провадженню, однак всі мої звернення  залишалися  без задоволення, при тому що вони взяті на контроль Головним слідчим управлінням Нацполіціі Украіни  та слідчим управлінням ГУ НП Украіни у Запорізькій області.

Неодноразово  я зверталася до Департаменту внутрішньої безпеки та до Міністерства внутрішніх справ України з проханням розібратися в цьому беззаконні. Однак, в порушення закону “Про звернення громадян”, всі мої звернення розглядає та особа, на котру я  скаржуся!  Матеріали службового розслідування суперечать висновку службового розслідування та повною мірою  свідчать про залучення Сердюка В. І. до відповідальності, оскільки в його діях є всі ознаки кримінального злочину за ст.ст.364,  387 КК України, що підтверджується матеріалами службової перевірки.

Виникає питання – хто стоіть за цим свавіллям? Підтвердження того, що нічого не зроблено за пів року навіть за вказівкою ГУ НП Украіни у Запорізькій області – додається.

До шановного пане Луценко Ю.В.  звертаюся з проханням розслідувати злочинну діяльності  начальника обласної кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУ НП Украіни у Запорізькій області Сердюка  В. І.  та  здійснити заходи прокурорського реагування щодо неналежного здійснення  процесуальних та слідчих дій по  кримінальному провадженню № 12016080080000713 від  22.02.2016 року  за фактом вбивства моєї доньки .

Прошу шановного пане Авакова А.Б. залучити співробітника  ГУ НП Украіни у Запорізькій області Сердюка В. І. до кримінальної відповідальності за вчинення дій, що мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. ст.364 , 387 КК України.

З повагою,           Кожешкурт В.В.

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *