Валентин Наливайченко: Ушел из власти, потому что никогда не буду ничьим подхалимом, особенно главного коррупционера страны.

Червень 15, 2017

Бороться с коррупцией, будучи подчиненным главных коррупционеров страны – это не для меня, заявил в эфире программы “Другая Украина” со Mikheil Saakashvili лидер Движения ” #Справедливость ” Валентин  Наливайченко .
“Я ушел из власти, потому что после Революции Достоинства вернулась коррупция. Стало печально такие фамилии, как # Кононенко , # Грановский . Люди из близкого окружения президента возглавили коррупцию. На Майдане их не было, но к власти “дорвались”.
По словам политика, на каждое крупное предприятие поставили “смотрящих от президента” и выводят прибыли за границу через офшоры.
«Сговорились с бандой Януковича, поделили все 50 на 50. И даже то, что наворованное преступного режима Януковича, со счетов украинцам не вернули”, – отметил он.
По словам Наливайченко, сейчас в стране действует коррумпированный режим. А бороться с коррупцией, будучи подчиненным главных коррупционеров страны, – это не борьба, а имитация.”И я никогда не буду подхалимом”, – подчеркнул лидер движения «Справедливость».

Valentyn Nalyvaichenko: Пішов із влади, бо ніколи не буду нічиїм підлабузником, особливо головного корупціонера країни Боротися з корупцією, будучи підпорядкованим головному корупціонеру країни — це не для мене, наголосив в ефірі програми “Інша Україна” з Mikheil Saakashvili лідер Руху “#Справедливість” Валентин #Наливайченко.“Я пішов із влади, тому що після Революції Гідності повернулася корупція. Стали сумновідомими такі прізвища, як #Кононенко, #Грановський. Люди з близького оточення президента очолили корупцію. На Майдані їх не було, але до влади “дорвалися”.За словами політика, на кожне велике підприємство поставили “смотрящих від президента” і виводять прибутки закордон через офшори.«Зговорилися з бандою Януковича, поділили все 50 на 50. І навіть те, що накрадене преступним режимом Януковича, з рахунків українцям не повернули”, — зауважив він.За словами Наливайченка, зараз у країні діє корумпований режим. А боротися з корупцією, будучи підпорядкованим головному корупціонеру країни, — це не боротьба, а імітація. “І я ніколи не буду підлабузником”, — наголосив лідер руху «Справедливість».

Опубліковано Громадсько-політичний Рух "Справедливість" – Запорізька область 15 червня 2017 р.

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *