Депутат- коррупционер лишился мандата.

Жовтень 3, 2017

В Киеве на партийном съезде БПП делегаты приняли решение отозвать по народной инициативе депутата Энергодарского городского совета Валерия Пушкарева.
Волю энергодаровцев коллегам озвучил запорожский нардеп Игорь Артюшенко. На своей странице в Фейсбук парламентарий жестко раскритиковал деятельность экс-депутата.
«Сьогодні на партійному з’їзді в Києві звернувся до колег з проханням підтримати ініціативу енергодарців про відкликання депутата енергодарської міськради Валерія Пушкарьова. Щоб ця особа не мала можливості прикривати свої корупційні діяння, прикриваючись мандатом депутата від БПП-Солідарність.
Для мене це принципове питання. Не давати можливості пройдисвітам паплюжити чесне ім’я нашої партії.
Не скажу, що поведінка пана Пушкарьова стала для мене несподіванкою. Я очолив Запорізьку територіальну організацію восени 2016 року, тобто вже через рік після місцевих виборів в Енергодарі. І одразу в вересні 2016 цей пройдисвіт був пійманий на гарячому — за отримання хабаря. Але через бюрократичні і технічні процедури ми не могли його відкликати одразу. І самі енергодарівці, може, сподівались, що він визнає і піде на угоду зі слідством.
Насправді — це юридично важко, забрати у депутата мандат. І фактично тільки наша політична сила не прикриває пройдисвітів, а навпаки — активно виявляє їх і забирає мандати», — пишет Артюшенко.

Причиной лишения полномочий стало невыполнение Валерием Пушкаревым депутатских обязанностей. Также на инициативу энергодарцев повлияли коррупционные действия уже бывшего депутата.  В ходе обыска по месту жительства Пушкарева правоохранители обнаружили более 150 тысяч гривен. Подозревается, что эти деньги депутат получил от подрядчиков, с которыми подписывал договора на ремонт школ.
Как сообщается на сайте запорожской парторганизации БПП, ранее секретариат ЗТО партии рекомендовал Энергодарский городской избирательной комиссии досрочно прекратить депутатские полномочия Валерия Пушкарева по народной инициативе.

Категорії: Запоріжжя, Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *