«Я тут живу і працюю. Мені добре відомі всі проблеми Запоріжжя »: підприємець Віталій Турінок став новим главою Запорізької області

Вересень 6, 2019

Нового керівника регіону сьогодні в сесійній залі облради представив перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофимов.

Головою Запорізької області став бізнесмен, власник Рівненського домобудівного комбінату Віталій Турінок.

«Менше місяця тому президент Володимир Зеленський був у Запорізькому регіоні. Він поставив перед владою всіх рівнів складні завдання. До цього єдиним виправданням для них могло були лише відсутність голови області. Запорізький край не має залишатися без надійного керівника, – відзначив заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов. –  Ця людина довела свою спроможність бути сучасним керівником, оперативним та виваженим. Це фахівець, який заслуговує на вашу підтримку. Немає сумніву ,він яскраво себе проявить. Вітайте, новий голова Запорізької області – Турінок Віталій Викторович».

«У 1990 році я приїхав до Запорізької області студентом. Я тут залишився, я тут працюю. У мене тут сім’я. Ми живемо у Запоріжжі, їздимо цими дорогами, тут навчаємося і отримаємо медичне обслуговування. Тому всі проблеми мені добре відомі, – розповів під час свого першого виступу Віталій Турінок. – За дорученням президента я буду приділяти особливу увагу, як буде протікати проект будівництва мостових переправ – пам’ятка корупції всієї України».

Я хочу звернутися до всіх мерів міст, голів районних адміністрацій, сільських голів. Будьте чесними і порядними до людей. Бо нечесна політика до людей запорізького регіону – це точно кінець ваших з нами відносин і кінець вашої кар’єри. Це ваша самоліквідація. Першим випробуванням для наших можновладців і для мене буде завданя – подолання корупційних схем у роботі чиновників, ваших улюблений 15-20% «зменшення кошторисної вартості», – відзначив новий голова регіону.

Вже завтра новий губернатор проведе першу нараду з відповідальними особами з приводу виконання завдань, який поставив Володимир Зеленський під час свого візиту: ремонт дороги на Дніпрогесі, ремонт мостів Преображенського, будівництво терміналу аеропорту, боротьба з наркоторгівлею і т.п.

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *