НОВИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ПРОКУРОР ВІКТОР ЧУМАК АНОНСУВАВ РОЗСЛІДУВАННЯ ІЛОВАЙСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Вересень 16, 2019

Він запевнив, що розслідування буде “ретельним”.
Чумака офіційно призначили заступником генпрокурора
Новий головний військовий прокурор Віктор Чумак анонсував розслідування причин, які призвели до Іловайського котла у зоні проведення антитерористичної операції на Донеччині 2014 року.

Про це він заявив в ефірі токшоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

“Іловайська трагедія і все, що відбувалося тоді в Іловайську, буде розслідувано і буде розслідувано дуже ретельно. Політики можуть одразу давати оцінки, це зрада чи інше. У прокурора немає такого права і тому кваліфікація того, що там відбулося, буде і вона буде відповідати кримінальному та кримінально-процесуальному законодавству”, – сказав Віктор Чумак.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в ГПУ оприлюднила список загиблих в Іловайському котлі бійців АТО
оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. Вони зазнали значних втрат. За офіційними даними, загинули 366 українських військових, 249 поранено, 128 взято в полон та 158 зниклих безвісти. Разом з тим, парламентська ТСК з розслідування трагедії оцінює загальні втрати українських військ у тисячу осіб. Крім того, сили АТО за час боїв під Іловайськом втратили військової техніки на майже 300 млн грн.

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *