В Запоріжжі активно продають раків попри заборону на їхній вилов

16 Вересня, 2019

Заборона на вилов та продаж раків діє до 15 вересня… але кого це колись зупиняло?

У Запоріжжі попри заборону на лов раків повним ходом йде активна торгівля цим товаром.

Як інформує “Акцент“, придбати для власного використання живих дніпровських раків можна де завгодно та коли завгодно. Журналісти стверджують, що на трасі Харків-Сімферополь до самої Василівки стоять торговці із оголошеннями про продаж раків, те ж саме – на вокзалі Запоріжжя-1, на Малому ринку. У межах популярного торговельного онлайн-майданчика OLX журналісти знайшли 11 оголошень щодо раків.

Незрозуміло, чому бездіє Рибпатруль, який на своєму Фейсбуці кожен день рапортує про успіхи у боротьбі з незаконним ловом риби. Але журналісти припускають, що саме його посадовці є організаторами цієї схеми.

Ми вже писали, що попри вал перестановок та звільнень керівників Рибпатрулів у різних областях держави, голова запорізького підрозділу Дмитро Чайка залишився на своїй посаді. При цьому знімати його є за що – лише “Факти Запоріжжя” неодноразово висвітлювали системну протиправну діяльність Дмитра Чайки, зокрема, незаконне збагачення та отримання неправомірної вигоди як від суб’єктів господарювання, так і внаслідок браконьєрських дій.

Нагадаємо, Дмитро Чайка отримав посаду голови Управління завдяки товариським стосункам матері із колишнім головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем.

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *