Керівництво ДПС ініціювало масштабну антикорупційну перевірку

Січень 17, 2020

13.01.2020 р. НАБУ було оприлюднено інформацію щодо можливої причетності посадових осіб ГУ ДПС в Одеській області до скоєння кримінального правопорушення (пропозиція та надання неправомірної вигоди).

З приводу цього Державна податкова служба повідомляє наступне:

на сьогодні припинено повноваження виконуючих обов’язків начальника, а також першого заступника та двох заступників начальника ГУ ДПС в Одеській області та призначено тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУ ДПС.

Для проведення всебічної перевірки фактів, наведених у розповсюдженій інформації щодо розслідування НАБУ:

утворено оперативну робочу групу у складі 16 осіб з представників департаментів відомчого контролю, запобігання корупції та правового забезпечення;

– Наказом ДПС від 14.01.2020 р. розпочато відомчу перевірку організації роботи ГУ ДПС в Одеській області та структурних підрозділів центрального апарату ДПС під час застосування податкового законодавства, виконання вимог законодавчих, інших нормативно-правових актів та розпорядчих документів ДПС (ДФС), доручень керівництва тощо;

– частину оперативної робочої групи відряджено безпосередньо в ГУ ДПС в Одеській області, одночасно з якою інша її частина буде здійснювати перевірочні заходи в Центральному апараті ДПС.

За результатами відомчої перевірки очікується:

1. Прийняття рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб ГУ ДПС в Одеській області та Центрального апарату ДПС.

2. Передача матеріалів перевірки до правоохоронних органів.

3. Повторна перевірка доброчесності керівників територіальних органів та Центрального апарату ДПС України.

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *