Протеже Дмитрия Попова и Виталия Туринка, назначенный Зеленским, ушёл к Тимошенко

Липень 30, 2020

Действующий глава Запорожской райгосадминистрации Роман Полиэктов, назначенный на этот пост 25 марта 2020 года, по личной протекции смотрящего по Запорожскому региону Дмитрия Попова и экс-главы ЗОГА Виталия Туринка, присоединился к команде партии «Батькивщина».

Об этом на своей странице в Фейсбук сообщил глава областной организации Владислав Куценко.

По его словам, Роману Полиэктову «стало тесно» в команде «Слуг народа», а сам перебежчик заявил, что у него возникло много вопросов, на которые он так и не получил ответов от «зеленых».

— Поэтому я решил идти на местные выборы в составе местной «Батькивщины», — заявил Полиэктов.

До своего назначения на пост главы РГА Роман Полиэктов занимался бизнесом. По нашей информации является близким другом Дмитрия Попова и Виталия Туринка. Напомним, что в СМИ так же неоднократно упоминалась связь между Дмитрием Поповым и Владиславом Куценко вокруг коррупционных скандалов связанных с деребаном земли в Запорожском районе.

Запорожский район считается вотчиной «Батькивщины», в частности там сильны позиции Владислава Куценко и Вячеслава Колесникова. Они в запорожском регионе представляют своего партийного патрона, также в прошлом запорожца Сергея Соболева.

Как сообщил Владислав Куценко, Полиэктов написал заявление о своем уходе с должности.

До команди «Батьківщини» доєднався нині Діючий, я підкреслюю – Діючий Голова Запорізької районної державної адміністрації Роман Полієктов, призначений на посаду декілька місяців назад розпорядженням Президента Зеленського.Роман – професіонал своєї справи, грамотний менеджер та управлінець. Людина, яка прийшла змінювати життя у Запорізькому районі на краще, але йому стало тісно та некомфортно у середовищі так званих «Слуг».Адже, людині-справи, якою є Роман, зовсім не пристало працювати у тому колективі де обговорюють не те, як відремонтувати дороги, знизити тарифи, допомогти медицині та освіті, а лише те, як запустити закон про легалізацію грального бізнесу (відкрити казино та зали гральних автоматів), та швидше розпродати українську землю через закон про продаж земель, та у черговий раз помріяти та порозповідати один одному казки про будівництво «країни у смартфоні».Тому, Роман сьогодні з нами, з «Батьківщиною». Іде на місцеві вибори з командою професіоналів, щоб замість безглуздого «протирання штанів» в кабінеті зі «Слугами», реально попрацювати в інтересах Запорізького краю.Ну, а з «Слугами» він попрощався та подав їм відповідну заяву.Вітаємо Романа та його відповідальний вчинок! Разом до Перемоги!(ВІДЕО)

Опубліковано Владислав Куценко 2020 Середа, 29 липня 2020 р.

Источник: “Время Новостей

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *