Іран заявив, що не буде платити МАУ компенсацію за збитий український літак

11 Серпня, 2020

Він вважає, що кошти за літак мають виплатити європейські страховики

Іран не буде компенсувати компанії «Міжнародні авіалінії України» вартість літака, який Тегеран випадково збив у січні. Оскільки пасажирський літак був застрахований європейськими фірмами, платити мають саме вони, заявив в понеділок глава Центральної страхової організації Ірану Голамреза Сулеймані, передає Reuters.

«Український літак застрахований в Україні європейськими компаніями, а не іранськими (страховими) компаніями, – сказав Сулеймані. – Отже, ці європейські компанії повинні виплатити компенсацію».

Елітна Революційна гвардія Ірану збила літак «Міжнародні авіалінії України» ракетою «земля-повітря» 8 січня відразу після того, як літак вилетів з Тегерана. Влада Ірану пізніше визнала це «катастрофічною помилкою» військових сил, які перебували в стані підвищеної готовності під час протистояння з США.

Коментарі Сулеймані стосуються вартості літака і не мають відношення до можливої компенсації сім’ям жертв, переговори про яку ведуться.

Президент Володимир Зеленський заявив у лютому, що Україну не влаштовує розмір компенсації, яку Іран запропонував сім’ям українців, загиблих у результаті інциденту. Українські офіційні особи заявили, що Україна докладе всіх зусиль, щоб максимально збільшити розмір компенсації.

Минулого місяця іранські і українські офіційні особи провели переговори про компенсацію, ще один раунд призначено на жовтень.

Источник: “mind

Категорії: Світ, Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *