Суд визнав протиправною передачу в оренду землі “Ленд дівелопмент” – міськрада подала апеляцію

Серпень 30, 2020

Запорізька міськрада подала апеляцію щодо рішення Орджонікідзевського суду, який визнав протиправною передачу в оренду фірмі “Ленд дівелопмент” землі під кафе “Наутилус”.

Про це повідомляє “Запорізький центр розслідувань”. Згідно рішення суду, 28 серпня 2018 року ТОВ «Ленд дівелопмент» звернулося до міського управління земресурсів з листом про те, щоб отримати в оренду землю на тій підставі, що на ділянці знаходиться його майно – кафе «Наутілус» з усіма підсобними приміщеннями. А 29 серпня відбулася сесія міськради, на якій депутати проголосували за земельний пакет, в якому було два рішення – про скасування договору оренди з власниками кафе подружжям Цвєлих і передачі землі в оренду фірмі «Ленд дівелопмент». Як результат, ділянка площею 0,18 гектара у центрі Запоріжжя дісталася фірмі для побудови анонсованого раніше ТРЦ.

Власники кафе “Наутілус” Леонід і Тетяна Цвєлих подали в суд на скасування рішення міської ради. Вони вказали, що профільна комісія не розглядала цей проект рішення на засіданні і він не був оприлюднений на сайті Запорізької міськради, що є порушенням регламенту. Підпис на листі зі «згодою землекористувача» про відмову від оренди, нібито від одного з подружжя Цвєлих, був підроблений – це встановила судова експертиза.

Посадовці з міськради під час судового засідання не змогли надати доказів, які спростовували б доводи позивачів. Тому суд прийняв рішення на користь Леоніда і Тетяни Цвєлих. Тим часом, Запорізька міськрада подала апеляцію щодо рішення Орджонікідзевського суду. Про це свідчить розпорядження міського голови від 13.08.2020.

Джерело: “Суспільне

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *