На з’їзді «Європейської Солідарності» у Запоріжжі моторівець влаштував скандал, не знайшовши себе у списках

22 Вересня, 2020

Під час з’їзду запорізької організації «Європейської Солідарності» колишній кандидат в нардепи та спонсор партії Олександр Леховіцер влаштував скандал, зірвавши урочистий захід.

Про це відомо з відеозапису з’їзду партії, який відбувся 20 вересня на о. Хортиця.

На з’їзді Олександр Леховіцер зненацька підійшов до сцени, та звернувся до всіх присутніх з повідомленням, що він є найбільшим спонсором партії, але не знайшов себе у списках. За словами Леховіцера, він перерахував партії 5 мільйонів гривень.

«Де я тут, не можу зрозуміти? Це що, таємна спілка? Звірте за списком будь-ласка. А то я дивлюся, ви почали пиляти завчасно», – обурювався Леховіцер на початку з’їзду.

«Я давав гроші. Де гроші? Чому не погукали людей з Шевченківського району», – згодом звернувся до присутніх екс-кандидат у нардепи. При цьому він додав, що без Шевченківського району ЄС не зможе перемогти у Запоріжжі.

Олександр Леховіцер працював директором ТОВ «Мотор ТНП», а також є співвласником пов’язаних з «Мотор Січчю» фірм. 2014 року він висувався до Верховної Ради від БПП на окрузі №77, де на той час балотувався в нардепи власник «Мотор Січі» Вячеслав Богуслаєв, та програв йому. При цьому Леховіцер, лише за офіційними даними у період з 2016 до 2018 року був найбільшим донором запорізького осередку БПП.

Категорії: Запоріжжя

2 thoughts on “На з’їзді «Європейської Солідарності» у Запоріжжі моторівець влаштував скандал, не знайшовши себе у списках”

  1. Олексій :

    ЗВИЧАЙНА ПРОВОКАЦІЯ. Добре, що такі люди як цей провокатор йдуть геть від партії … До-речі, він рахує гроші керівників партії …. Було б логічно спочатку розповісти як він сам став заможним … ? … адже незаможна людина нездатна так спонсорувати …

  2. Ооена Назаренко :

    От вата! Він шо разроховував купити собі місце у керевнитстві, чі шо? Йього ж сілумить ніхто спонукав давати гроші! Оце як з такими будувати цівільну країну ☹?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *