СБУ вивчає схеми фінансування Шарія групою БРСМ

14 Жовтня, 2020

Служба безпеки України проводить санкціоновані судом слідчі дії на об’єктах автозаправних станцій БРСМ-Нафта.

Про це в прес-центрі СБУ повідомили агентству Інтерфакс-Україна.

«На підставі отриманих раніше ухвал суду проводяться обшуки на об’єктах БРСМ-Нафта», — сказали агентству в прес-центрі.

У спецслужбі підкреслили, що слідчі дії не пов’язані з опублікованим вчора журналістським розслідуванням Bihus.info, в якому йшлося, що мережа автозаправок БРСМ-Нафта фінансує партію проросійського блогера Анатолія Шарія.

Раніше сьогодні екснардеп, член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко написав у Telegram, що СБУ «проводить масштабну операцію по компанії БРСМ-Нафта» через можливе незаконне фінансування партії Шарія.

За його інформацією, обшуки проводить друге управління Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економіки СБУ, яке спеціалізується на паливно-енергетичному комплексі.

«Проходить 24 обшуки, в яких задіяні 30 „оперів“ СБУ, а метою спецоперації є виявлення джерел незаконного фінансування проросійського політичного проєкту», — заявив Лещенко.

Профільне інтернет-видання enkorr пише з посиланням на джерела, що СБУ, зокрема, проводить обшуки на автозаправній станції БРСМ за адресою Магістральний в’їзд, 1-б в Харкові.

«Купа перевіряючих, стоять з листочками, все звіряють. Співробітники станції попросили клієнтів швидше залишити її територію», — наводить видання слова очевидця.

Він додав, що правоохоронці стежать за діями всіх співробітників — від заправника до директора станції.

Мережа АЗС БРСМ-Нафта заснована в 1992 році Андрієм Бібою. Вона налічує 196 АЗС і за обсягами продажів входить в п’ятірку найбільших в Україні.

На початку жовтня цього року в БРСМ-Нафті заявили про рейдерське захоплення найбільшої нафтобази компанії в Київській області учасниками Фонду подолання наслідків Васильківської трагедії. Через кілька днів в БРСМ повідомили, що відновили контроль над об’єктом.

Джерело: “Pushnews

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *