На Херсонщині самопроголошений директор агрофірми вимагає у законного власника 4 млн доларів

13 Листопада, 2020

Мін’юст підіграє рейдерам? На Херсонщині бізнесмен за допомогою фейкових документів і чорних реєстраторів «віджимає» агрофірму у власного кума. За підприємство розгорнулись неабиякі бої в юридичній площині. Та у відомстві Малюськи чомусь приймають рішення на користь псевдодиректора. Докладніше про це – у відеоматеріалі Марії Гураль.

Зауважимо, що після подій серпня-вересня цього року колишні друзі знову спробували дійти спільних домовленостей. У результаті вони мали розділити підприємство та призначити своїх керівників. Але в справу знову втрутилася дружина Василихи, цього разу спільно зі своїми адвокатами.

Схоже, що доля фірми, в яку було вкладено чималі фінанси та сили, сім’ю Василих не цікавила – вони почали вимагати від компаньйона величезні кошти за придбання їхньої частки підприємства.

Dodola_24
Валентин Василиха з дружиною Фото: скріншот

«Направили лист-повідомлення, що Василиха пропонує викупити його 50 відсотків за 4 мільйони 200 тисяч доларів. Я кажу: шановний, звісно, дуже радий, що ти оцінив вартість того бізнеса, який я створив, та за такі гроші я й сам би свою частку продав і купив би в іншому місці. Це не ринкова ціна», – коментує законний засновник ТОВ «Агрофірма-Додола» Василь Штендера.

А допоки пан Василь намагався будь-що вирішити конфлікт, його колишній компаньйон подав заяву в прокуратуру про те, що Штендера начебто розікрав підприємство.

Shtendera
Василь Штендера Фото: СтопКор

«Надійшла заява керівника агрофірми про привласнення майна агрофірми службовими особами цього підприємства, які раніше ним керували. Зареєстроване кримінальне провадження, були допитані заявник та його дружина», – повідомили у прокуратурі.

Цікавим спостереженням стало те, що щоразу, коли колишні товариші намагаються дійти домовленостей, які влаштовуватимуть обидві сторони, між ними стає дружина Василихи, і всі їхні угоди летять шкереберть. А люди, які уже не один рік знають Валентина Івановича, запевняють: після шлюбу чоловіка просто не впізнати, його неначе підмінили.

Тож чи не став чоловік жертвою та маріонеткою в руках жінки, яка намагається загарбати аграрне підприємство собі? Це поки невідомо. А в цей час Василь Володимирович всіма силами намагається вберегти підприємство. Тож він подав позов до суду на визнання протоколу зборів недійсними.

Як стало відомо «СтопКору», справу розглянуть й у антирейдерському штабі Херсонської області. А поки що боротьба за підприємство триває, залишається сподіватись на справедливий та неупереджений суд.

Джерело: “Стопкор

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *