В Запорожье теплосеть подает в суд на должников

18 Листопада, 2020

Запорізькі тепловики йдуть ва-банк. Населення вже заборгувало майже мільярд за спожите раніше тепло, тож комунальне підприємство розпочинає активну фазу судових позовів до боржників.

Раніше тепловики вважали, що борг накопичується через те, що більшість людей не сплачують за спожите тепло в повному обсязі, бо дорого платити. Однак проаналізовавши динаміку оплати за один рік, стало зрозуміло, 87 відсотків запоріжців – сумлінні платники. Двісті тридцять п’ять тисяч триста двадцять чотири споживачі в Запоріжжі за рік повністю сплачують за спожите тепло.

13 відсотків запоріжців нехтують обов’язком сплачувати за тепло. Таким чином тридцять чотири тисячі сто дев’яносто шість споживачів накопичили борг у майже мільярд гривень. Цікаво, що середня сума заборгованості з однієї такої квартири становить близько 28 тисяч гривен, а середня площа квартири – 56 квадратів. Звичайно серед них є ті, хто не в змозі взагалі сплачувати рахунки за свої дво- або трикімнатні квартири, але велика доля й тих, хто просто не хоче цього робити. Нібито найрозумніші. Втім свою кмітливість їм тепер доведеться доводити в суді.

Кількість позовів до боржників від тепломереж цього року збільшилась в рази. По пів тисячі за місяць вартістю близько мільйона гривень на судовий збір – саме так теплові мережі планують боротися зі злісними боржниками. Таким чином хочуть відновити справедливість щодо тих споживачів, що сумлінно щороку сплачують за спожите тепло. Адже опалення – послуга від якої не можна відключити окремого споживача, аби покарати його. Тобто всі, хто не сплачують отримують тепло, за яке сплатили інші, зокрема і за рахунок бюджету.

В Запорожье теплосеть подает в суд на должников (ФОТО)
В Запорожье теплосеть подает в суд на должников (ФОТО)
В Запорожье теплосеть подает в суд на должников (ФОТО)
В Запорожье теплосеть подает в суд на должников (ФОТО)

Источник: “Алекс

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *