Верещук обіцяє підняти зарплати військовим, якщо її призначать міністром оборони

18 Липня, 2021

В армії перш за все потрібно підняти зарплати військовослужбовцям, оскільки заробляють вони не дуже багато. Також варто розділити повноваження міністра оборони та головнокомандувача Збройними силами та провести інвентаризацію військового майна.

Про це заявила народний депутат від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук в ефірі телеканалу «Україна 24».

Верещук зазначила, що до чинного міністра оборони Андрія Тарана є питання від депутатів, які викладені в письмовому вигляді.

“Я є членом комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, і, очевидно, повинна була б мати питання до міністра оборони. Але як комітет ми вже висловилися, в листі виклали свою позицію. Немає потреби знову і знову піднімати ті самі питання, чекаємо рішення верховного головнокомандувача”, – сказала нардеп.

Найперше- це дійсно завершити розподіл повноважень міністра оборони і командувача Збройними силами України. Нам потрібно чітко розмежувати і розуміти, хто за що відповідає. А далі потрібно провести повну інвентаризацію всього, що є в Міністерстві оборони, це ми просили зробити, коли прийшов пан Таран, але відповіді немає, ми не бачимо, скільки у нас землі, майна, де ми і що ми. І, звичайно, з перших кроків потрібно підняти зарплати військовослужбовцям”, – сказала Верещук.

Про те, що Верещук може очолити Міністерство оборони, заявив на початку березня, посилаючись на інформацію колег, позафракційний нардеп Олександр Дубінський.

Джерело: “Військовий Навігатор

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *