Відносно посадовця Запорізької міськради почали розслідування

3 Січня, 2022

Відносно начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради Олега Марголіна розпочато службове розслідування.

Про це йдеться у розпорядженні секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Згідно документу, створена комісію з проведення службового розслідування стосовно Марголіна за фактом недодержання ним, як начальником управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради законодавства про службу в органах місцевого самоврядування.

На час проведення службового розслідування Олега Марголіна відсторонено від виконання обов’язків начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради, а виконання обов’язків начальника цього управління покладено на його заступника Михайла Скороходова.

Нагадаємо, Марголін у 2006-2010 роках працював заступником начальника та начальником головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністраці.

22 березня 2021 року Марголін  призначений на посаду «головний спеціаліста відділу охорони культурної спадщини Запорізької міської ради».  А вже 2 квітня його призначено заступником навчальника управління з питань транспортного забезпечення та звязку Запорізької міськради. За три тижні (23 квітня) Марголіна вже  призначено начальником управління з питань транспортного забезпечення та звязку Запорізької міськради.

Джерело: “Forpost

Категорії: Запоріжжя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *