Шмигаль так і не подав нову програму дій Кабміну у 2021 році

8 Січня, 2022

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не виконав обіцянку у 2021 році подати до Верховної ради нову програму діяльності уряду.

Обіцянку прем’єр давав 14 червня, нагадує «Слово і діло».

«Національна економічна стратегія разом з іншими стратегічними документами, планом реалізації ініціатив президента, переліком пріоритетних законопроєктів та бюджетною декларацією на 2022-2024 роки ляже в основу програми діяльності уряду, яку цього року ми подаватимемо до парламенту», – розповів глава Кабміну.

Проте ні в 2021 році, ні станом на початок січня 2022-го до Ради нової програми уряду не вносили. Тому Шмигаль провалив свою обіцянку.

Нагадаємо, Дениса Шмигаля було призначено прем’єр-міністром у березні 2020 року. Як і належить згідно із законом, протягом місяця новий Кабмін подав на розгляд депутатів свою програму дій. На початку червня 2020 року програму винесли на голосування, але нардепи відхилили її – документ критикували за поверховість.

Через тиждень уряд Шмигаля подав до парламенту оновлену та розширену програму, проте її депутати також не підтримали.

Незважаючи на це, Шмигаль заявив, що його Кабмін йтиме за незатвердженою програмою. Як міністри її виконують, можна стежити за допомогою нашого проєкту Politkarma. Але про наміри подати новий документ заявляв і прем’єр, і колишній віцепрем’єр – міністр економіки Олексій Любченко.Джерело: “Слово і діло

Категорії: Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *