Російські військові зайняли адмінбудівлі Бердянська – в.о. мера

27 Лютого, 2022

27 лютого ввечері російські військові зайшли до адмінбудівель Бердянська в Запорізькій області й поставили у них свою охорону, повідомив у відеозверненні в.о. міського голови Бердянська Олександр Свідло.

«До останнього моменту я перебував на своєму робочому місці у будівлі виконавчого комітету. Разом із оперативним штабом керували і координували роботу всіх комунальних служб, які забезпечують життя нашого міста. Певний момент часу до цього до будівлі увійшли озброєнні військові і представилися солдатами російської армії і проінформували про те, що всі адміністративні будівлі перебувають під їхнім контролем і вони беруть під контроль будівлю виконкому», – заявив в.о. мера.

«Нам запропонували продовжити свою роботу, але під контролем озброєних людей. Вважаю таку пропозицію неприйнятною, тому ми всім оперативним штабом залишили будівлю виконкому, але продовжуємо працювати і координувати роботу оперативного штабу віддалено», – йдеться у зверненні Свідла.

В.о. мера Бердянська також у зверненні попросив усіх бердянців залишатися вночі в укриттях.

«Ми продовжуємо працювати, виконувати свої обов’язки до того часу, поки це буде можливо. Але ми всі маємо розуміти, що йде війна. Війна – це небезпека для життя і здоров’я кожного з нас. Сьогодні Бердянськ опинився на лінії вогню. Я не знаю, яким буде наступний день, але, за моїми враженнями, ця ніч буде дуже-дуже важка, тому закликаю всіх зберігати спокій і не залишати місця сховищ. А що буде завтра, ми можемо лише здогадуватися», – додав очільник Бердянська.

Джерело: “Радіо Свобода

Категорії: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *