Один із хасидів попри заборону запустив в Умані салют

28 Вересня, 2022

У місті Умань на вулиці Пушкіна один із паломників запустив салют на території паломництва. Це порушує законодавство щодо воєнного стану.

Про це повідомила міська голова Умані Ірина Плетньова.

Каже, що салют запустив один із паломників, особу якого вже встановили правоохоронці. Його притягнуть до відповідальності, відповідно до чинного законодавства, враховуючи правовий режим воєнного стану.

«У місті діє заборона на продаж та використання піротехнічних засобів, зокрема салютів, феєрверків та інших вибухових речовин. Заборона стосується всіх людей, які перебувають на території міста», — наголосила вона.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FIrynaPletnova1%2Fvideos%2F1429642667559148%2F&show_text=0&width=560

Зазначимо, на цьогорічні святкування в Умані очікували 10 тисяч паломників-хасидів. У минулі роки на святкування Рош га-Шана приїздили від 30 до 40 тисяч прочан-хасидів.

Рош га-Шана цього року святкували з 25 до 27 вересня. На початку вересня місцева влада повідомляла, що паломники вже почали прибувати до міста.

Категорії: общество, Світ, Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *