У США ядерний удар по Україні розглядатимуть як напад на НАТО

30 Вересня, 2022

Американський сенатор Ліндсі Грем зазначив, що наслідки використання ядерної зброї позначаться і на країнах Альянсу.

 Застосування Росією ядерної зброї в Україні США розглядатиме як напад на НАТО, оскільки наслідки подібних дій торкнуться і країн Альянсу.

Про це заявив американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем у ході свого виступу на засіданні під назвою Від Нюрнберга до України: відповідальність за військові злочини та злочини проти людстваповідомляє Dikgazete. 

“Якщо Путін продовжить погрожувати Україні і застосує ядерну зброю, ми вважатимемо це широкомасштабним нападом на НАТО. Радіація впливає не лише на Україну, а й на всю Європу”, – наголосив він. За його словами, російський ядерний удар матиме катастрофічні наслідки не лише для України, а й для всього світу. “Ми повинні негайно протистояти цьому шантажу. Радник з національної безпеки Джейк Салліван сказав, що якщо Росія застосує ядерну зброю в Україні, це матиме руйнівні наслідки, і він мав рацію”, – додав він. Нагадаємо, 21 вересня Путін заявив, що всі засоби ураження, у тому числі і ядерні, Росія готова застосувати у разі “загрози своєї територіальної цілісності”.

Категорії: общество, Світ, Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *