Путіністка Віка Циганова розсмішила мережу заявою, що її пісні зцілюють окупантів без ніг

22 Листопада, 2022

Російська співачка Віка Циганова, яка з 2014 року активно підтримує агресію Кремля та путінський режим, їздить військовими госпіталями та розважає поранених окупантів. В одній із таких установ вона виявила, що її пісні мають “чудотворний ефект” і буквально “зцілюють” солдатів із відірваними кінцівками.

Про це розповіла сама Циганова в ефірі передачі “Новые русские сенсации” на пропагандистському каналі НТВ. За словами артистки, завдяки її пісням (очевидно, хіту “Русская водка”) солдат без ноги зміг підвестися, а інший – так “зцілився”, що виявив бажання якнайшвидше повернутися на фронт.

“Поранений десантник без ноги, на колясці. Він встав, розумієш, він просто встав. А інший ось із підрозділу, яким мій чоловік Вадим зараз опікується, яким він допомагає, він сидів на першому ряду, це в Хімках був у шпиталі концерт. Я йому співала, прямо в очі дивлюся, а він каже: “Сталося диво, у мене нога перестала боліти. Зараз поставлю протез, піду воювати”, – видала путіністка.

У мережі вже встигли посміятися зі співачки-цілительки. Інтернет-користувачі жартують, що окупант без ноги підвівся, щоб вийти і не слухати спів Циганової.

Категорії: общество, Світ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *