Велика колона важкої техніки пройшла Мелітополь у бік Запорізького фронту

29 Листопада, 2022

Після звільнення Херсона росіяни на Запорізькому напрямі серйозно заметушилися. Вони всіма максимально намагаються зміцнювати свої позиції в очікуванні контратаки ЗСУ. Так вчора по Мелітополю проїхала колона із шести Градів, БМП та трьох машин з цистернами та боєприпасами.

Хто повідомляє: «РІА-Мелітополь».

У чому суть

Росіяни риють окопи за допомогою спецтехніки по всій лінії Вотан у селах: Вознесенка, Мордвинівка, Дунаївка, Гірсовка та інших. А у Костянтинівці загарбники вже риють траншеї навіть на городах місцевих мешканців.

У районі Пришибу Мелітопольського району орки також накопали окопи, встановили “зуби дракона”, а також поставили їжаки, різні оборонні споруди між смт Михайлівкою та селом Тимошівка.

Через місто щодня везуть мобілізованих і важку техніку ворога. 28 листопада, по вул. Ломоновосова проїхала колона із шести Градів, БМП та трьох машин з цистернами та боєприпасами.

До таких приготувань, росіяни вдаються, ймовірно, щоб запобігти будь-якому швидкому просуванню України у разі прориву.

А що було раніше

Українських чоловіків не пропускають на блокпосту у Василівці протягом двох діб, зберігаючи мобілізаційні резерви на тимчасово окупованих територіях, навіть тих, у кого є спецперепустки.

Категорії: Запоріжжя, Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *