Заступник голови Запорізької облради Фукс пішов у відпустку на 30 днів через воєнний стан в Україні (ДОКУМЕНТИ)

29 Листопада, 2022

Четверту цьогорічну відпустку терміном 30 календарних днів оформив заступник голови Запорізької облради від партії «За майбутнє» Геннадій Фукс. 

Про це свідчить копія заяви заступника голови облради, яка є у розпорядженні Українських Новин.

«Прошу надати відпустку без збереження зарплатню тривалістю 30 календарних днів з 24.11.22 по 23.12.22 у зв’язку із запровадженням військового стану на території України», — йдеться у заяві.

Заява була оформлена 23 листопада, коли у Запоріжжі через масовані російські ракетні удари по українських енергетичних об’єктах відбувся перший повний «блекаут».

За інформацією Українських Новин, під час воєнного стану Геннадій Фукс провів у відпустках близько 4 місяців. Так, у вересні, у зв’язку з появою в місцевому інфопросторі даних про можливий російський наступ на Запоріжжі, Фукс терміново відбув на 2 тижні до Лондона, нібито на похорон британської королеви.

На початку жовтня після активізації російських ракетних ударів по Запоріжжі заступник голови облради терміново відбув на оздоровлення в один із курортів на західній Україні.

Представник облради додав, що інформації про місцезнаходження Фукса під час першої відпустки, коли її не було на роботі майже 3 місяці, і яка збіглася з початком російського вторгнення в Україну, поки що немає.

Категорії: Запоріжжя, общество

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *