У Мелітополі зранку «підсмажили» зрадника, який колись був депутатом

6 Грудня, 2022

За попередніми данними, постраждав колаборант Микола Волик.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає «Акцент».

До повномасштабного вторгнення росіїв Україну Волик очолював місцеву ланку соціалістичної партії і побував депутатом Мелітопольської районної ради.

Після окупації Мелітополя став активним поплічником місцевих гауляйтерів.

О 6 ранку було гучно біля під’їзду зрадника. На місце вибуху одразу ж приїхали швидкі.

«Вірогідно «рускій мір» відвернувся від колаборанта. Уточнюємо інформацію наскільки сильно підсмажився» — каже Іван Федоров.

Як пише «РІА Мелітополь», Микола Волик – депутат Мелітопольської райради від партії ОПЗЖ. У свій час він був співзасновником підприємства, що займається перевезеннями — АТП «АСА» у Олександра Латоші.

Також Волик мріяв про політичну кар’єру та водив дружбу з відомим Іллею Ківою. Навіть очолив міську організацію Соціалістичної партії України. І страшенно пишався своїм фото з одіозним нардепом, який втік до Росії.

Проте кар’єра через братання з Ківою не склалася і Волик подався до ОПЗЖ. Насправді, до ладу Микола Волик не був ні політиком, ні бізнесменом, а уявляв із себе «рішалу», розповідаючи небилиці про нібито високого покровителя в південно-західному окрузі Москви.

У свій час легенда ця призабулася. Але з приходом окупантів Волик дістав її з «темної комірки» і став бравірувати, обіцяючи бізнесменам, які залишилися в окупації, допомогу свого московського «даху». Кажуть, тих, хто відмовлявся з ним співпрацювати, здавав у комендатуру і їх потім відправляли до катівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *