Зеленський відреагував на відео страти бійця ЗСУ

12 Квітня, 2023

Це відео Росії, яка намагається зробити саме це новою нормою – таку звичку знищувати життя, наголосив президент.

 Оприлюднене відео із стратою українського бранця російськими військовими злочинцями – це відео Росії, якою вона є. Про це сказав президент Володимир Зеленський у зверненні у середу, 12 квітня. 

“Є те, що нікому на світі неможливо ігнорувати: як легко ці звірі вбивають. Це відео страти українського бранця… Світ має бачити. Це відео Росії, якою вона є. Що це за істоти? Для них немає людей. Син, брат, чоловік… Чия дитина… Це відео Росії, яка намагається зробити саме це новою нормою – таку звичку знищувати життя. Це не випадковість. Це не епізод. Так було раніше. Так було в Бучі. Тисячі разів”, – сказав глава держави.

 За словами Зеленського, на таке кожен має реагувати, кожен лідер, а не чекати, що це забудеться, що мине час. “Ми нічого не збираємося забувати і прощати вбивцям. Законна відповідальність буде за все. Потрібний програш терору. Ніхто не зрозуміє, якщо лідери не зреагують. Зараз треба діяти! І нам в Україні максимально зосередитися на фронті. Максимально допомагати. Гнати окупанта з нашої землі! Головна мета – перемогти. Головна мета – Україні фортецю, щоб перемогти. Розгром окупантам, вироки вбивцям, трибунал державі-злу”, – резюмував президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *