СБУ попереджає про можливі провокації РФ на Великдень

14 Квітня, 2023

Ворог чудово розуміє, що зазнає поразки на полі бою, тому не залишає спроб влаштувати провокації, аби розхитати єдність українського суспільства.

СБУ закликає українців максимально дотримуватись рекомендацій безпеки напередодні святкування Великодня, оскільки можливі будь-які провокації з боку ворога.

“Ворог чудово розуміє, що зазнає поразки на полі бою, тому не залишає спроб влаштувати провокації, щоб розхитати єдність українського суспільства. Для цього Росія намагається застосовувати різноманітні інструменти і, серед іншого, приділяє особливу увагу релігійній тематиці. Сьогодні Служба безпеки України докладає максимум зусиль, щоб нейтралізувати вплив ворога на церковне середовище і не дати Росії хоча б мінімальної можливості використати релігійне питання для досягнення власних цілей. У своїх діях СБУ спирається на закони, інтереси держави та свідому та патріотичну позицію громадян України. Тому зараз важливими є пильність, обачність та злагодженість дій кожного з нас”, – зазначає прес-служба СБУ.

Служба безпеки України напередодні свят закликає громадян:

 обмежити відвідування масових заходів, під якими б гаслами вони не відбувалися;

  •  не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій;
  •  дотримуватись комендантської години;
  •  не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та під час неї перебувати в укриттях;
  •  без необхідності не затримуватись у храмах при освяченні великоднього кошика;
  •  повідомляти правоохоронним органам про підозрілі предмети та осіб.

У СБУ працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482 та відповідна електронна пошта: [email protected]

“Інформація, отримана по телефону довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена. Вже другий рік поспіль українці відзначають Великдень в умовах воєнного стану. Але ми впевнені у своїй перемозі і робимо все, щоб наблизити її якнайшвидше! Просимо вас бути пильними та дотримуватись рекомендацій щодо безпеки”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *