На Запоріжжі окупанти покинули село, що розташоване на Азовському узбережжі – ЗМІ

2 Травня, 2023

На окупованій частині Запорізької області загарбники використовують населені пункти на узбережжі Азовського моря для базування.

Однак на днях в одному з таких сіл російські окупанти вивезли всю техніку, а всі підрозділи покинули свої бази. Докладніше – “ЗаБор”. Ще на початку повномасштабного вторгнення російські війська окупували село Строганівка, що знаходиться поблизу узбережжя Азовського.

Там вони розташувалися на місцевих базах відпочинку, тримали велику кількість військової техніки та боєприпасів. Однак на днях усі російські підрозділи, що базувалися в Строганівці та на околицях села, покинули свої бази. Як передає “Ріа-Мелітополь”, протягом кількох годин особовий склад і бойові машини виїхали з населеного пункту.

За словами місцевих жителів, зараз ні в приватному секторі, ні на базах відпочинку немає жодного окупанта.  При цьому варто зазначити, що за даними мера Мелітополя Івана Федорова, наразі окупанти взяли під повний контроль Приморський посад та Новокостянтинівку (вони знаходяться поблизу Строганівки). В цих населених пунктах рашисти розташували свої військові бази.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *