Державі передана третина майна у лаврі – Мінкульт

3 Травня, 2023

За останні два дні комісія передала в користування заповідника Києво-Печерська лавра 16 корпусів-пам’яток і національного, і місцевого значення.

В користування національного заповідника Києво-Печерська лавра передана третина всього майна, яке перебувало в користуванні Української православної церкви Московського патріархату. Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко у Facebook в середу, 3 травня.ЗА ТЕМОЮМінкульт перевірить використання Почаївської лаври23 квітня 2023, 03:09

“Комісія міністерства культури та інформаційної політики в лаврі продовжує свою роботу. У підсумку проведеної роботи за квітень у користування держави було повернуто третину від всієї кількості майна, що перебувало в безоплатному користуванні УПЦ (МП)”, – написав він.

Ткаченко зазначив, що тільки за останні два дні комісія передала в користування заповідника 16 корпусів-пам’яток і національного, і місцевого значення.

Загалом серед пам’яток, в яких було проведено огляд – келії Гостинного двору, Будинок господарський, Лікарня гостинного двору з церквою Богородиці Всіх скорботних радість, Келії гостинного двору, келії Гостинного двору, келії Гостинного, сторожка Гостинного двору, галерея на Ближніх печерах та дзвіниця на Ближніх печерах,  вхід до Галереї Ближніх печер, корпуси, які є комплексом споруд галереї від Ближніх до Дальніх печер, підпірна стіна Дебоскета, ротонда підпірної стіни Дебоскета, лікарня з церквою, водонапірна вежа та інші.

“Продовжуємо працювати. Державне майно буде повернуто до свого законного власника”, – додав Ткаченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *